otrd., 10. sept. | Stabu iela 20

FOTOGRĀFS (vakars)

Apgūsti profesiju FOTOGRĀFS!
Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Laiks & Vieta

2019. g. 10. sept. 18:00 – 21:00
Stabu iela 20, Stabu iela 20, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Par kursiem

Studiju laikā tiek apgūta attēla veidošana ar digitālo un fizikāli-ķīmisko procesu, iemaņas darbam dabiskajā un mākslīgajā apgaismojumā, kā arī plašas digitālās apstrādes prasmes un spēja konstruktīvi argumentēt un analizēt savus darbus. Pabeidzot mācību kursu, absolventi ir spējīgi sniegt augstvētīgu pakalpojumu daudzpusīga vizuālā materiāla veidošanā; attīstīties kā radoši savas nozares profesionāļi; radīt gan mākslas, gan komerciālas fotogrāfijas; veidot savu vai iekļauties lielāku uzņēmumu darbībā; iekārtot izstādes. Absolventi var turpināt studijas Latvijas un ārvalstu augstskolās.

Mācību sākums: 10.09.2019.

Mācību ilgums: 18 mēneši

Mācību dienas: otrdienas, trešdienas, ceturtdienas

Mācību maksa: 210 EUR/mēnesī

Līdz 18.08.2019. piesakies mācībām, veic samaksu par pirmo mācību mēnesi un saņem 15% atlaidi mācību maksai!

Uzņemam interesentus bez vecuma ierobežojuma. Prasības iepriekšējai izglītībai - vidējā izglītība vai arodizglītība

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi. Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos, darba dienās no 11:00-19:00 Stabu ielā 20 (pagalma ēkas 1.st.). Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 25495460 vai e-pasts: fotoskola@gmail.com

Programmā: fotogrāfa darba tehnoloģija, fotogrāfijas estētikas vēsture, fotogrāfiju digitālā apstrāde, režijas pamati, vizuālā māksla (zīmēšana, krāsu un stila mācība, kompozīcija), vizuālā stāsta veidošana, dramaturģija, foto reportāža, modes un reklāmas foto, uzņēmējdarbības pamati, darba un vides aizsardzība, saskarsmes psiholoģija, darbs foto laboratorijā/ analogā fotogrāfija, mākslas vēsture, profesionālā svešvaloda, telpas, gaismas un vides dizains, video/audio montāža, digitālās drukas pamatprincipi un izstāžu menedžments. Studijas sevī ietver kvalifikācijas praksi un diplomdarba izveidi mācību beigās.

Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Dalīties ar šo pasākumu

Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle