otrd., 21. janv. | Stabu iela 20

VIZĀŽISTS (diena)

Apgūsti profesiju VIZĀŽISTS!
Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Laiks & Vieta

2020. g. 21. janv. 10:00 – 13:00
Stabu iela 20, Stabu iela 20, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Par kursiem

Mācību ilgums: 12 mēneši

Mācību dienas: otrdienas, ceturtdienas

10:00-13:00

Mācību maksa: 170 EUR/mēnesī

Uzņemam interesentus bez vecuma ierobežojuma. Prasības iepriekšējai izglītībai - pamatizglītība.

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi. Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos, darba dienās no 11:00-19:00 Stabu ielā 20 (pagalma ēkas 1.st.). Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 25495460 vai e-pasts: stilistuskola@gmail.com

IZM akreditēta mācību programma. Uzņemam pēc 9. klases.  Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā Vizāžists, kas dod iespēju pieteikties starptautiskā sertifikāta „International Education Society” (IES) saņemšnai. IES sertifikāts savam turētājam sniedz plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, bet darba devējam - sniedz kvalitatīvu informāciju, ko nesatur klasiskās liecības vai citas apliecības.

Programma:

higiēnas pamati; krāsu mācība; meikapa skiču zīmēšana (face chart); dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija; uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; uzņēmējdarbības pamati; saskarsmes psiholoģija. 

Praktiskie vingrinājumi, kas veido lielāko daļu no mūsu mācību programmas, tiek praktizēti uz modeļiem, kurus jāuzaicina studentiem. Papildus praktiskajām mācībām notiek arī kvalifikācijas prakse, kuras laikā skolas studentiem būs iespēja pielietot iegūtās prasmes reālā darbā veidojot meikapus. 

Praktisko nodarbību laikā nodrošinām ar kosmētiku, otiņas un citi darba instrumenti ir jāiegādājas pašiem. 

Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Dalīties ar šo pasākumu

Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle