pirmd., 20. janv. | Stabu iela 20

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (diena)

Apgūsti profesiju STILISTS!
Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Laiks & Vieta

2020. g. 20. janv. 10:00 – 16:30
Stabu iela 20, Stabu iela 20, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Par kursiem

Mācību ilgums: 22 mēneši

Mācību dienas: pirmdienas, ceturtdienas

Mācību maksa: 200 EUR/mēnesī

Uzņemam interesentus bez vecuma ierobežojuma. Prasības iepriekšējai izglītībai - vidējā izglītība vai arodizglītība

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi. Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos, darba dienās no 11:00-19:00 Stabu ielā 20 (pagalma ēkas 1.st.). Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 29504213 vai e-pasts: stilistuskola@gmail.com

IZM akreditēta mācību programma. Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 3. līmeņa kvalifikācijas diplomu profesijā Vizuālā tēla stilists, kas dod iespēju pieteikties starptautiskā sertifikāta „International Education Society” (IES) saņemšnai. IES sertifikāts savam turētājam sniedz plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, bet darba devējam - sniedz kvalitatīvu informāciju, ko nesatur klasiskās liecības vai citas apliecības.

Programma:

modes stili; garderobes veidošana un komplektācija; krāsu mācība; krāsu paletes noteikšana; mākslas un modes vēsture; modes zīmējums, meikapa skiču zīmēšana (face chart); higiēnas pamati; dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija, uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; matu veidošanas tehnikas ar visa veida matu veidošanas instrumentiem; dienas, vakara, kāzu un fantāzijas frizūru veidi; matu griešanas tehnikas un formas; matu krāsošanas tehnikas un matu tonēšanas dažādās tehnikās; uzņēmējdarbības pamati, saskarsmes psiholoģija, ķermeņa apgleznošanas pamati, tērpa drapērijas veidošana.

Reģistrēšanās kursiem ir slēgta

Dalīties ar šo pasākumu