grima kursi, grimētāja kursi
Grima kursi, grimētāja kursi
Grima kursi, grimētāja kursi, Kristīne Mihailova, FX Colex

GRIMĒTĀJS

Mācību programma, kurai Latvijā nav līdzīgas!

​Kā vislielākā vērtība šajā programmā ir iegūstamā profesionālā izglītība un praktiskā pieredze. Programmas realizācijā ir iesaistīti praktizējoši grima profesionāļi. Kursa vadošā pasniedzēja ir Jeļena Pidjaša (Oļševska) - kino un specefektu grima māksliniece, plaša klāsta make-up un bodyart konkursu laureāte, 2018.gadā izcīnījusi trešo vietu pasaules bodyart čempionātā Austrijā, nominācijā specefektu grims.

Teorētiskais mācību bloks ir veidots tiešā sasaistē ar profesionālo iemaņu apgūšanu. Studējošais, apgūstot programmu, iegūs profesionālo sagatavotību, spēs orientēties grima tehnisko līdzekļu pielietojumā, iepazīsies ar grima un modes vēsturi, apgūs matu veidošanu - vēsturiskās frizūras un mūsdienu tendences matu sakārtojumā. Meikapa nodarbībās tiks praktizēti vēsturiskie un mūsdienu meikapa veidi. Programmas ietvaros apgūs plastiskā grima un specefektu tehnoloģiju.

Ļoti svarīga programmas sastāvdaļa ir vizuālās mākslas bloks. Zīmēšana, krāsu analīze, kompozīcija un krāsu mācība. Programmā ir iekļauta veidošana, kas attīsta izpratni par apjomu un telpiskumu. Šie priekšmeti palīdz domāt telpiski un iepazīt dažādus materiālus, caur sejas detaļu veidošanu. Šo programmas bloku vadīs pasniedzēja Laimdota Steķe - Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu absolvente. Absolvējusi Manchester Metropolitain University - Manchester School of Art Fine Art maģistrantūras programmu Anglijā.

Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā Grimētājs.

 

Pateicoties skolas sadarbībai ar specefektu studiju FX Colex nodrošinām studentiem mācību materiālus programmas ietvaros!

Programma: grimēšanas tehnoloģija, frizieru darbu tehnoloģija, dekoratīvā kosmētika, zīmēšana, vizuālie elementi, veidošana, modes vēsture, saskarsmes psiholoģija, higiēnas pamati, uzņēmējdarbības pamati, kvalifikācijas prakse.

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos: 25495460 vai e-pasts: profesionala.stilistu.skola@gmail.com

GRIMĒTĀJS (vakars)

​Sākuma datums

Mācību laiks

SEP.2020

18:00-21:00

Mācību dienas

Mācību ilgums

8 mēn.

Ot.,Tr.,Ce.

Mācību maksa

254 EUR/mēn.

GRIMĒTĀJS (diena)

​Sākuma datums

Mācību laiks

SEP.2020

11:00-14:00

Mācību dienas

Mācību ilgums

8 mēn.

Ot.,Tr.,Ce.

Mācību maksa

254 EUR/mēn.

Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle