INDIVIDUĀLĀS MEIKAPA NODARBĪBAS

IEMĀCĪSIM UZKRĀSOTIES

Pēc izvēles - dienas vai vakara meikaps, uzacu korekcija vai kāda cita Jums aktuāla tēma. Nodarbības ilgums 2 stundas - 40 EUR. Nodarbības laikā nodrošinām ar kosmētiku. Vēlams paņemt uz nodarbību savas otiņas. 

Nodarbības notiek gan krievu, gan latviešu valodā.

 

IEMĀCĪSIM UZKRĀSOT

Ja vēlaties paaugstināt kvalifikāciju, vai arī apgūt kādu no meikapa veidiem darbā ar klientiem. Nodarbības ilgums 2 stundas - 65 EUR. Nodarbības laikā nodrošinām ar kosmētiku. Uz nodarbību ir jāņem līdzi savas otiņas un modele. Nodarbības notiek gan krievu, gan latviešu valodā.

Pieteikties nodarbībām un sarunāt sev ērtu laiku mācībām variet arī uzzvanot t. 25495460

Pasniedzēji: 

Kristīne Tolstika – vizuālā tēla stiliste, absolvējusi Birutas Mageles starptautisko stilistu skolu. Vizāžista profesiju apguvusi vizāžistu skolā Poetica. Vairāku gadu pieredze vizāžista darbā un kā Francijas dekoratīvās kosmētikas zīmola Make Up For Ever pārstāvei un trenerei Latvijā. Praktizējoša vizāžiste, veido meikapus modelēm gan modes šoviem gan žurnālu vākiem.

Anita Šteinadiplomēta vizuālā tēla stiliste. “Inglot Latvija” vizāžiste. Ar panākumiem piedalījusies asociatīvā tēla un ķermeņa apgleznošanas konkursos. Veidojusi meikapus, ķermeņa apgleznojumus un matu sakārtojumus modes skatēs, koncertos, TV šovos, festivālos, labdarības pasākumos un fotosesijās. 

Apgūstot LU maģistra studiju programmu “Uzturzinātne”,  ieguvusi veselības zinātņu maģistra grādu uzturzinātnē, kā arī, absolvējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu sportā, kvalifikācija - izglītības un sporta darba menedžeris.

Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle