TATJANA GRIGORJEVA

DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA, VIZĀŽISTA DARBA TEHNOLOĢIJA

Praktizējoša vizāžiste un diplomēta pasniedzēja, vizāžista meistarību apguva vizāžistu skolā Poetica, Rīgā. Paaugstinājusi savu kvalifikāciju Francijā Parīzes "Make Up For Ever" akadēmijā, 2. līmenis un "ICONFACE" Maskavā. Absolvējusi Birutas Mageles starptautisko stilistu skolu, iegūstot profesiju stilists. Kā žūrijas locekle piedalījās izstādes "Baltic Beauty" ietvaros rīkotajos meikapa konkursos. 10 gadu pieredze vizāžista profesijā, darbs ar klientiem, zīmola "Make Up For Ever" pārstāvēšana salonā Poetica. Veidojusi meikapus TV raidījumu vadītājiem, sadarbojusies ar "A-Eiropa" klipa tapšanā kā vizāžiste. Meikapi modelēm modes skatēs, fotosesijām žurnālos, arī žurnālu vāku fotogrāfijām.

KRISTĪNE TOLSTIKA

DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA, VIZĀŽISTA DARBA TEHNOLOĢIJA

vizuālā tēla stiliste, absolvējusi Birutas Mageles starptautisko stilistu skolu. Vizāžista profesiju apguvusi vizāžistu skolā Poetica. Vairāku gadu pieredze vizāžista darbā un kā Francijas dekoratīvās kosmētikas zīmola Make Up For Ever pārstāvei un trenerei Latvijā. Praktizējoša vizāžiste, veido meikapus modelēm gan modes šoviem gan žurnālu vākiem.

ANITA ŠTEINA

DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA, ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA, VESELĪBAS MĀCĪBA

Diplomēta vizuālā tēla stiliste. “Inglot Latvija” vizāžiste. Ar panākumiem piedalījusies asociatīvā tēla un ķermeņa apgleznošanas konkursos. Veidojusi meikapus, ķermeņa apgleznojumus un matu sakārtojumus modes skatēs, koncertos, TV šovos, festivālos, labdarības pasākumos un fotosesijās. Apgūstot LU maģistra studiju programmu “Uzturzinātne”, ieguvusi veselības zinātņu maģistra grādu uzturzinātnē, kā arī, absolvējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu sportā, kvalifikācija - izglītības un sporta darba menedžeris.

JEĻENA PIDJAŠA

GRIMĒŠANAS TEHNOLOĢIJA, DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA, GRIMĒŠANAS PAMATI, SPECEFEKTI, PLASTISKAIS GRIMS

Jeļena Pidjaša (Oļševska) - kino un specefektu grima māksliniece ar lielu pieredzi kino industrijā, plaša klāsta make-up un bodyart konkursu laureāte, 2018.gadā izcīnījusi trešo vietu pasaules bodyart čempionātā Austrijā, nominācijā specefektu grims. Regulāri paaugstina savu profesionālo kvalifikāciju piedaloties semināros un mācību programmās gan Latvijā gan ārpus tās. 2017 - “Make-up Artist and Photography“ workshop by Evelina Sumilovaite / 2017 - “Training course for lecturers. Basic level” by Nina Gorlushko / 2017 - “Creature Sculpting Course” by Wayne Anderson, USA. / 2019 - “Creatures dentures” special effects course by Wayne Anderson, USA.

LAIMDOTA STEĶE

VIZUĀLIE ELEMENTI, ZĪMĒŠANA, MĀKSLAS VĒSTURE

Laimdota Steķe, pabeigusi Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu glezniecības apakšnozarē. Absolvējusi Manchester Metropolitain University - Manchester School of Art Fine Art maģistrantūras programmu Anglijā. Šobrīd strādā kā mākslinieks un pedagogs ''Zīmēšanas darbīca''. Piedalās izstādēs un konkursos gan Latvijā, gan ārpus tās.

VLADIMIRS SVETLOVS

MODES UN REKLĀMAS FOTOGRAFĒŠANAS PRAKSE

Vladimirs Svetlovs ir profesionāls fotogrāfs, kas strādā inscenētajā un dokumentālajā fotogrāfijā. Studējis psiholoģiju Latvijas Sociālo tehnoloģiju augstskolā. Divreiz saņēmis Latvijas Gada balvu fotogrāfijā – par 2006. gadā izdoto fotogrāmatu “36 EXP” un par 2006. gadā organizēto izstādi “Right in the middle”.  2004.gadā - Sudraba āmurs starptautiskajā raklāmas mākslas konkursā “Golden Hammer” par grāmatu “Latvija: "New Citizens of Europe” Dzejnieks, fotogrāfs un redaktors Vladimirs Svetlovs ir viens no tekstgrupas “Orbīta” dibinātājiem un dalībniekiem. Viņa dzeja tulkota latviski, angliski, zviedriski, horvātiski, ukrainiski, igauniski un itāliski.  Ar dzejas performancēm un instalācijām Vladimirs piedalījies dažādās izstādēs, kā arī literatūras un mākslas projektos Rīgā, Viļņā, Tallinā, Berlīnē, Sanktpēterburgā, Venēcijā, Ņujorkā un citviet pasaulē.  Vladimira projekti – gan individuālie, gan kopā ar tekstgrupu “Orbīta” īstenotie – vienlīdz lielā mērā iekļaujas kā literatūras, tā arī mūsdienu vizuālās un audiovizuālās mākslas kontekstā.  Vladimirs Svetlovs ir redaktors grāmatām “Palladium”, “Rīgas Līcis”, ”SCHEMA”, „TALKA”, „ROCK”, “36EXP”, almanahiem „Orbīta” u.c.