PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA

Profesionālā foto skola ir uzsākusi savu darbību 2004. gadā. Mācību programma ir veidota, kā profesionālā izglītība un domāta tiem, kuri sevi ir plānojuši saistīt ar fotogrāfa profesiju. Skolas pasniedzēji ir pazīstami mākslinieki Latvijā un aiz valsts robežām. Skola un mācību programma ir IZM akreditēta. 
Studiju laikā tiek apgūta attēla veidošana ar digitālo un fizikāli-ķīmisko procesu, iemaņas darbam dabiskajā un mākslīgajā apgaismojumā, kā arīplašas digitālās apstrādes prasmes un spēja konstruktīvi argumentēt un analizēt savus darbus.
Pabeidzot mācību kursu, absolventi ir spējīgi sniegt augstvētīgu pakalpojumu daudzpusīga vizuālā materiāla veidošanā; attīstīties kā radoši savas nozares profesionāļi; radīt gan mākslas, gan komerciālas fotogrāfijas; veidot savu vai iekļauties lielāku uzņēmumu darbībā; iekārtot izstādes. Absolventi var turpināt studijas Latvijas un ārvalstu augstskolās.
Piedāvājam gan 960 akad.stundu mācību programmu "Fotogrāfs", gan dažādu līmeņu foto kursus - ar preikšzināšanām un bez priekšzināšanām, individuālas nodarbības. Kursu piedāvājums ir apskatāms šeit.
 
Lai sniegtu absolventiem plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, skolas programma ir „International Education Society” (IES)  (Starptautiskā izglītības asociācija)  sertificēta. 
Vairāk par IES  sertifikātu
Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle