VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS

IZM akreditēta mācību programma. Uzņemam pēc 9. klases (paralēli jāmācās vidusskolā) un 12. klases.  Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 3. līmeņa kvalifikācijas diplomu profesijā Vizuālā tēla stilists.

Programma:

modes stili; garderobes veidošana un komplektācija; krāsu mācība; krāsu paletes noteikšana; mākslas un modes vēsture; modes zīmējums, meikapa skiču zīmēšana (face chart); higiēnas pamati; dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija, uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; matu veidošanas tehnikas ar visa veida matu veidošanas instrumentiem; dienas, vakara, kāzu un fantāzijas frizūru veidi; matu griešanas tehnikas un formas; matu krāsošanas tehnikas un matu tonēšanas dažādās tehnikās; uzņēmējdarbības pamati, saskarsmes psiholoģija, ķermeņa apgleznošanas pamati, tērpa drapērijas veidošana.

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos: 25495460 vai e-pasts: profesionala.stilistu.skola@gmail.com

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (diena)

​Sākuma datums

Mācību laiks