VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS

IZM akreditēta mācību programma. Uzņemam pēc 10. klases (paralēli jāmācās vidusskolā) un 12. klases.  Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 3. līmeņa kvalifikācijas diplomu profesijā Vizuālā tēla stilists.

 

Programma:

modes stili; garderobes veidošana un komplektācija; krāsu mācība; krāsu paletes noteikšana; mākslas un modes vēsture; modes zīmējums, meikapa skiču zīmēšana (face chart); higiēnas pamati; dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija, uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; matu veidošanas tehnikas ar visa veida matu veidošanas instrumentiem; dienas, vakara, kāzu un fantāzijas frizūru veidi; matu griešanas tehnikas un formas; matu krāsošanas tehnikas un matu tonēšanas dažādās tehnikās; uzņēmējdarbības pamati, saskarsmes psiholoģija, ķermeņa apgleznošanas pamati, tērpa drapērijas veidošana.

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos: 25495460 vai e-pasts: profesionala.stilistu.skola@gmail.com

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (diena)

​Sākuma datums

Mācību laiks

Mācību dienas

Mācību ilgums

SEP. 2020

10:00-16:30

22 mēn. (JŪL. brīvs)

Pr., Ce.

Mācību maksa

150 EUR/mēn.

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (vakars)

​Sākuma datums

Mācību laiks

Mācību dienas

Mācību ilgums

JAN. 2021

18:00-21:00

22 mēn. (JŪL. brīvs)

Ot., Tr., Ce.

Mācību maksa

170 EUR/mēn.

Rīga
Tālr.: 25495460 
profesionala.stilistu.skola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle